OPIEKA

Obok Państwa dzieci największym skarbem naszego żłobka jest jego personel. Wszystkie Panie pracujące w naszym żłobku spełniają ustawowe wymagania w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3. Wyjątkowymi czyni je jednak nie wykształcenie, ale serce, uśmiech, czułość i wrażliwość okazywana dzieciom. Maluchy są zawsze otoczone życzliwością i uwagą Pań, utulane do snu i przytulane na każdym kroku.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci zatrudniamy ratownika medycznego i położną. Wszystkie Panie w Zielonym Groszku są przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Cieszymy się, że nigdy jeszcze nie musiały wykorzystać tej wiedzy w praktyce. Oby tak pozostało.

Każda z Pań pracujących w naszym żłobku, obok szeroko pojętej opieki nad dzieckiem, specjalizuje się w określonej dziedzinie i jest odpowiedzialna za poszczególne zajęcia – sensoryczne, motoryczne, elementy języka angielskiego, czytanie bajek czy teatrzyk kukiełkowy ( zobacz zakładka „ Edukacja”).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij